Podczas 3 spotkań będziemy zaglądać w głąb siebie, skupimy się na nas samych, nauczymy się bycia ze sobą oraz uwolnimy wszystko co nam nie służy! Podczas spotkań będziemy uwalniać kolejno takie emocje jak: lęk i strach, wstyd oraz złość.
Medytację odbędą się na żywo online. Wszystkie spotkania będą trwały około 1 max 1,5 godziny. Spotkania będą nagrane, po zakończeniu cyklu otrzymasz do nich dostęp na rok. Wszystkie potrzebne linki oraz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, dostaniesz w późniejszym terminie na adres email podany podczas składania zamówienia.
W razie pytań, prosimy o kontakt!

